Global Parking

Lotnisko Katowice-Pyrzowice – parking na dobry początek podróży

Zaplanowałeś wakacje marzeń? A może wybierasz się w służbowy wyjazd? Bez względu na Twój cel podróży, celem Global Parking jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pojazdom, pozostawianym przez podróżujących na naszym postoju. Od 15 lat świadczymy rzetelne usługi parkingowe na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach. Gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych zadań, miłą obsługę i spokojny wyjazd – bez stresu i zbędnych nerwów zawieziemy Cię przed startem samolotu i odbierzemy po jego lądowaniu.

Mierzymy wysoko

Klientom indywidualnym, biurom podróży i firmom poszukującym kompleksowych rozwiązań oferujemy:

  • monitorowany i tani parking na lotnisku w Pyrzowicach – jedyne 50 zł/ 7 dni, 85 zł/ 14 dni,
  • dowóz na lotnisko i z lotniska na bieżąco – gratis,
  • usługi dodatkowe – mechanikę samochodową, wulkanizację, mycie, wykonywane na życzenie klienta podczas jego nieobecności.

Współpraca na poziomie

Od początku istnienia Global Parking na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach, współpracowaliśmy z wieloma firmami. Z naszej oferty skorzystały między innymi liczne biura podróży, w tym Itaka, której klientom zapewniliśmy miejsca na czas pobytu na wakacjach z operatorem. Oprócz tego, z parkingu w Pyrzowicach korzystają też firmy wynajmujące samochody – Hertz i Sixt.

Dzięki taniemu parkingowi na lotnisku w Pyrzowicach nie musisz myśleć o bezpieczeństwo swojego samochodu, martwić czy będziesz na czas na lotnisku ani dźwigać bagażu do terminala. Monitorowany postój, wygodny dowóz z i na lotnisko zapewnią Ci komfortowy i spokojny wyjazd. A gdy Ty odpoczywasz, my możemy zająć się stanem technicznym i wyglądem Twojego samochodu. W naszym warsztacie samochodowym dokonujemy napraw, przeglądów, świadczymy usługi wulkanizacyjne oraz myjemy i czyścimy samochody.

Już dziś zarezerwuj miejsce na parkingu przy lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach! Zadzwoń, by uzyskać szczegółowe informacje o ofercie Global Parking.

Zarezerwuj już teraz